artumè studija

MASAŽAI

pavasario laikas: antradieniais ir penktadieniais nuo 10 iki 19val.

                                          REZERVUOTI       

tegu mane intuityviai išneša knyga, kurios nebuvau skaičiusi - labas, shinrin yoku.

Čia miško maudynės: trims naktims ir keturioms dienoms. Pasirinkau išvykti atostogų. Leisdama laiką naujo hotelio erdvėje, radau esè biblioteką. Turbūt šios poilsio dienos nebūtų buvusios tokios gilios, lyginant su laikotarpiu, kurio prireikia norint atjungti smegenis nuo kasdienių rūpestėlių, jei ne TAI. Visus rytus, dienas ir vakarus pasyviai žavėjausi Birštono mišku. Kaip subtiliai galiu jį matyti, girdėti, uosti, lytėti? Gamta mano gyvenimo partnerė. Artima, intymi, žavi. Šiais pojūčiais aš įėjau į santykį su gamta ir dar kartą įsitikinau, kad nuo jos esu priklausoma amžiams. Jei galėčiau aš už gamtos ištekėčiau, atsiduočiau. Noriu, kad ji mane vestų. Natūrali tyla kurią parsivežu namo.

Tirpdėm laiką kartu!

Pasyviai atostogavom ir žavėjomės gyvenimo ritmu. Miegojom, valgėm, ilsėjomės pirtyse ir plaukiojom baseine. Kas jogavo, kas statė plank’ą ir bėgo aplink kurortą. Pliekėm stalo tenisą ir mąstėm šaškių pagalba - aš aktyvavus ego principus įrodžiau savo sužadėtiniui, kad nesu iš kelmo spirta, viską laimėjau. Atostogas gožė - juokas ir juokas, paskui dar kartą juokas. Miškas pro langą - gydo, vėjas ir lietus - gydo. Saulė lauke, SPA šiluma - gydo. Suprantu, kad tai, kas nauja ir neįvertinta, dar nepajausta - atleidžia mintis ir leidžia mėgautis naujovėmis. Taip buvo su paskutinio vakaro preliudu - kino pavasario filmas: | aš nesu ponia Bovari |. Ištaškė ilgo metro filmas primenantis vinilines plokšteles, perteikta kinų kalba ir estetiniu soundtracku - Azijos gamtos grožis ir bendras kūrybos suvokimas. Much proud. Užmigom kaip kūdikiai.

Jei nežinai kaip atostogaut - pasyviai ilsėkis, įkvėpimas ir pajauta ateis po minutės poilsio.

Tikiu, kad klientams suteikiu stresą ir įtampas mažinantį, atpalaiduojantį masažą.

Padedu savo klientams pagerinti jų sveikatą ir savijautą saugioje ir profesionalioje aplinkoje. Nors nuotraukoje esu labai susikaupusi ir rimta, po sesijos būnu labai laiminga, nes mano klientas išeina ramesnis ir patenkintas darbu, būna pasikrovęs energijos kalnams versti. Vis dėlto, jei atsitinka taip, kad po masažo procedūros tu, kaip klientas, jautiesi blogiau - tai dažniausia žymė, kad masažas tik išprovokavo jau seniai esančius simptomus, ar ligą - lyg paskutinis lašas taurėj. Dažnai kviečiu klientus rasti laiko sau, poilsiui gyvenimo ritme. Masažas gali būti kaip stotelė atsikvėpti, stabilizuoti mintis ar iškrautą kūną po fizinių treniruočių, bet tai nėra viena “tabletė nuo skausmo”. Masažas pats iš savęs neturi ir negali sukelti fizinio ar emocinio skausmo. Jei tai kyla, tuomet derėtų tartis su savimi ir masažuotoju, ar nėra peržengiamos ribos procedūrų metu. Visada klauskite, domėkitės savimi ir žinokite savo ribas ne tik ant masažo stalo, bet ir dienos šviesoje, mezgant santykį, dirbant ir užsiimant kita veikla! Sėkmės visiems.

Savaitgalį praleidau kurdama sąmoningą ryšį su moterimis atsižvelgiant į jų sveikatą, jos subalansavimą.

Kaip gebame paleisti senąjį gyvenimą, sukurtas jo priežastis ir pasekmes, praėjusius etapus, kurie nebetenkina? Kaip MES ruošiamės naujos asmenybės gimimui ir pokyčiams? Prie vidinės gelmės prisijungiau kūno terapijomis, masažais - esu pamaloninta galėdama skirti laiko ramiai kalbėtis ir atlikti vidinius mainus su visomis. 

Šiuo metu specializuojuosi su nugaros ir kaklo miofascijiniais trigeriniais taškais. Jų didžiausią atsiradimą lemia - prasta laikysena. Dažniausios kūno adaptacijos yra šios:

  • Į priekį atsikišusi galva, apvalūs pečiai, kuprelė stovint ar sėdint;
  • “Kompiuterio laikysena”;
  • Rankų ilgio, uodegikaulio pakrypimai;
  • Didelis, fizinis krūvis raumenims (darbas, sportas);
  • Nuolatinė veikla su dirbančiais tam tikros grupės raumenimis;
  • Traumos, organų ligos ar sąnarių degeneraciniai pokyčiai ir kt.

Vasaros didžiavimasis

Pažindinuosi su pievų šlaitais. Čiobrelis (Thymus serpyllum) - auga ten kur sausiau, daugiau saulės, lietuviškame slėnyje. Paprastasis, laukinis, vaistinis ir daugelis kitų, čiobrelio sinonimų. Čiobreliai - krūmai, arčiau žemės, jo kvapas aštrus ir atpažįstamas. Violetinės viršūnėlės traukia paliesti, o nuskynus žiedelį, patrinant rankose, galima patikrinti - hmmm. ar atpažįstu kvapą? Ar tai, ką uodžiu patraukia į prisiminimus?  Čiobrelius renku pirmiems hidrolatams.

Mėtų ir melisų distiliavimas

Rinkome su mama mėtas, melisas, aviečių ir juodųjų serbentų lapus. Distiliavimas - meditacija į augalus ir jų kvapus. Alembiko pagalba prisilietėme prie vėluojančios vasaros pirmųjų gėrybių. 


Arbatos fermentavimas Lietuvoje

Moterų seminaras Elektrėnuose apie augančius lietuviškus turtus ir kūrybą rankomis. Šį kartą domėjomės laukinėmis kriaušėmis, žemuogių ir aviečių lapais, dirvuolėmis, dobilais. Arbatos fermentacija gaminama rankomis užtrunka kelias valandas: pradedant nuo žolelių pažinimo, įsivardinimo, rinkimo, augalų suvytinimo, fermentavimo, baigiant arbatos ceremonija ir skirtingų skonių degustacija.Vingiorykštės ir Jonažolės

Taip atrodo tikrojo fitolio, aliejinės ištraukos gaminimo ir darbo 2/4 dalis. Po žolelių surinkimo vyksta jų rūšiavimas ir maišymas su natūraliu saulėgrąžų aliejumi. Su ryškiu, mėlynu dangumi ir žydinčiais augalais. Prisirpusios uogos, žiogai. Pasaka aukštumose. Pirmoji išvyka ir braidžiojimas tarp žolių vyko Molėtų plente. Kelios valandos praleistos ten taip stipriai ramino, kad popietėje norėjosi basomis kojomis prigulti ant žolėtos žemės. 2020 metai

Krepšelis