APIE POKALBIO NAUDĄ

ir ryšio kūrimą terapijos metu. Kaskart sutikdama žmogų naujai, kviečiu prisėsti ir atsipalaiduoti. Pokalbis nėra apie buitį, apie paviršutiniškus dalykus, kad ir kaip būtų suprantama, jog šie dalykai svarbūs ir dažnai užima mūsų nemažą minčių srauto dalį (kur eisiu, ką veiksiu, to reikia, tas nebūtina ir pan.). Terapinis pokalbis neretai prasideda nuo šių minčių ir bandoma pereiti prie kiek gilesnių klausimų sau - kaip pavyzdys: ar tai kaip jaučiuosi šiandien, man yra gerai? Kadangi suprantu, kad kiekvienas atvykstantis turi tam tikrą poreikį, kviečiu jį atrasti ir priimti. Poreikis atpalaiduoti pečius, pailsinti mintis, koreguoti stuburo laikyseną ar tiesiog pabūti draugiškoje ir saugioje aplinkoje, pamaloninant save. Taigi, mūsų pokalbis skleidžiasi ir tampa gilesniu, kuriuo metu aiškinamės priežastis sukėlusias kūno skausmus bei kodėl tam tikrose raumenų lokacijose skauda, kodėl žmogaus pėdos apsunkusios ir t.t. Derinant asmeninę refleksiją, kalbą ir pojūčių suvokimą galima pasiekti kokybiškesnių, ilgoje distancijoje, išgryninamų rezultatų. Galima tai vadinti atradimu, supratimu, rekomendacijomis; užduodant sau klausimą ir kviečiant mąstyti - gyvenu savo ar kitų primestą gyvenimą?

MASAŽO DIRBTUVĖS / neformalus ugdymas

Kokybiškas laikas drauge - nauji įgūdžiai, kūno ir proto lavinimas pasitelkiant masažo metodikas, teorines žinias apie žmogų ir esminius būties klausimus. Ši veikla tinka specialioms šventėms: gimtadieniai, įvairaus tipo paminėjimo ritualai, įmonėms ir komandoms stiprinti. Rekomenduojamas grupės dydis nuo dviejų žmonių, didinant poromis. Dirbtuvės rengiamos artumè studijoje Vilniuje ar jums palankioje erdvėje, esant poreikiui užsiėmimą galime padaryti pagal užsakytą lokaciją.

Teorinė ir praktinė MASAŽO dalis - didelis dėmesys skiriamas refleksijai ir darbui su savimi.

Susipažįstant išklausomi visų dalyvių poreikiai, supažindinama su pagrindiniais masažo ypatumais, jo istorija, evoliucinėmis ypatybėmis, masažuotojo darbo dienotvarke ir subtilybėmis. Po teorinės dalies ir skiriamo laiko klausimams pereinama į praktinę dalį. Praktikos metu suteikiama svarbiausia informacija apie masažo metodus, veiksmus pasitelkiant vakarų ir rytų medicinos žinias. Masažas vyksta pamaininėmis grupėmis todėl kiekvienas asmuo ir mokosi, ir patiria masažo malonumą išbandydamas tai pats. Vyksta mokymasis per pojūčius, ypatingai lytėjimą. Užsiėmimo metu dalyviai aprūpinami visomis būtinomis priemonėmis. Dirbtuvių pabaigoje dalyviams įteikiamos lauktuvės nuo artumè.

Kaina nuo 200 eurų.

užsakyti

mobilus masažas į namus SUGRĮŽTA

Šį kartą kviečiu į privačią terapiją jūsų artimoje aplinkoje. Terapinis pokalbis ir masažas vyksta ant čiužinio. Taikomi shiatsu / ku nye / trigerinis įtampos taškų atpalaidavimas.


užsakyti


studija!

Kviečiu pasimatyti Senamiestyje, Aušros vartų gatvėje 18.

Šiokiadieniais nuo 9 iki 17val.;

Sekmadieniais nuo 10 iki 15val.


Rezervuoti

artumè studija vasaros metu įgauna naują formą!

SEK!

tegu mane intuityviai išneša knyga, kurios nebuvau skaičiusi - labas, shinrin yoku.

Čia miško maudynės: trims naktims ir keturioms dienoms. Pasirinkau išvykti atostogų. Leisdama laiką naujo hotelio erdvėje, radau esè biblioteką. Turbūt šios poilsio dienos nebūtų buvusios tokios gilios, lyginant su laikotarpiu, kurio prireikia norint atjungti smegenis nuo kasdienių rūpestėlių, jei ne TAI. Visus rytus, dienas ir vakarus pasyviai žavėjausi Birštono mišku. Kaip subtiliai galiu jį matyti, girdėti, uosti, lytėti? Gamta mano gyvenimo partnerė. Artima, intymi, žavi. Šiais pojūčiais aš įėjau į santykį su gamta ir dar kartą įsitikinau, kad nuo jos esu priklausoma amžiams. Jei galėčiau aš už gamtos ištekėčiau, atsiduočiau. Noriu, kad ji mane vestų. Natūrali tyla kurią parsivežu namo.

Tirpdėm laiką kartu!

Pasyviai atostogavom ir žavėjomės gyvenimo ritmu. Miegojom, valgėm, ilsėjomės pirtyse ir plaukiojom baseine. Kas jogavo, kas statė plank’ą ir bėgo aplink kurortą. Pliekėm stalo tenisą ir mąstėm šaškių pagalba - aš aktyvavus ego principus įrodžiau savo sužadėtiniui, kad nesu iš kelmo spirta, viską laimėjau. Atostogas gožė - juokas ir juokas, paskui dar kartą juokas. Miškas pro langą - gydo, vėjas ir lietus - gydo. Saulė lauke, SPA šiluma - gydo. Suprantu, kad tai, kas nauja ir neįvertinta, dar nepajausta - atleidžia mintis ir leidžia mėgautis naujovėmis. Taip buvo su paskutinio vakaro preliudu - kino pavasario filmas: | aš nesu ponia Bovari |. Ištaškė ilgo metro filmas primenantis vinilines plokšteles, perteikta kinų kalba ir estetiniu soundtracku - Azijos gamtos grožis ir bendras kūrybos suvokimas. Much proud. Užmigom kaip kūdikiai.

Jei nežinai kaip atostogaut - pasyviai ilsėkis, įkvėpimas ir pajauta ateis po minutės poilsio.

Tikiu, kad klientams suteikiu stresą ir įtampas mažinantį, atpalaiduojantį masažą.

Padedu savo klientams pagerinti jų sveikatą ir savijautą saugioje ir profesionalioje aplinkoje. Nors nuotraukoje esu labai susikaupusi ir rimta, po sesijos būnu labai laiminga, nes mano klientas išeina ramesnis ir patenkintas darbu, būna pasikrovęs energijos kalnams versti. Vis dėlto, jei atsitinka taip, kad po masažo procedūros tu, kaip klientas, jautiesi blogiau - tai dažniausia žymė, kad masažas tik išprovokavo jau seniai esančius simptomus, ar ligą - lyg paskutinis lašas taurėj. Dažnai kviečiu klientus rasti laiko sau, poilsiui gyvenimo ritme. Masažas gali būti kaip stotelė atsikvėpti, stabilizuoti mintis ar iškrautą kūną po fizinių treniruočių, bet tai nėra viena “tabletė nuo skausmo”. Masažas pats iš savęs neturi ir negali sukelti fizinio ar emocinio skausmo. Jei tai kyla, tuomet derėtų tartis su savimi ir masažuotoju, ar nėra peržengiamos ribos procedūrų metu. Visada klauskite, domėkitės savimi ir žinokite savo ribas ne tik ant masažo stalo, bet ir dienos šviesoje, mezgant santykį, dirbant ir užsiimant kita veikla! Sėkmės visiems.

Savaitgalį praleidau kurdama sąmoningą ryšį su moterimis atsižvelgiant į jų sveikatą, jos subalansavimą.

Kaip gebame paleisti senąjį gyvenimą, sukurtas jo priežastis ir pasekmes, praėjusius etapus, kurie nebetenkina? Kaip MES ruošiamės naujos asmenybės gimimui ir pokyčiams? Prie vidinės gelmės prisijungiau kūno terapijomis, masažais - esu pamaloninta galėdama skirti laiko ramiai kalbėtis ir atlikti vidinius mainus su visomis. 

Šiuo metu specializuojuosi su nugaros ir kaklo miofascijiniais trigeriniais taškais. Jų didžiausią atsiradimą lemia - prasta laikysena. Dažniausios kūno adaptacijos yra šios:

  • Į priekį atsikišusi galva, apvalūs pečiai, kuprelė stovint ar sėdint;
  • “Kompiuterio laikysena”;
  • Rankų ilgio, uodegikaulio pakrypimai;
  • Didelis, fizinis krūvis raumenims (darbas, sportas);
  • Nuolatinė veikla su dirbančiais tam tikros grupės raumenimis;
  • Traumos, organų ligos ar sąnarių degeneraciniai pokyčiai ir kt.

Vasaros didžiavimasis

Pažindinuosi su pievų šlaitais. Čiobrelis (Thymus serpyllum) - auga ten kur sausiau, daugiau saulės, lietuviškame slėnyje. Paprastasis, laukinis, vaistinis ir daugelis kitų, čiobrelio sinonimų. Čiobreliai - krūmai, arčiau žemės, jo kvapas aštrus ir atpažįstamas. Violetinės viršūnėlės traukia paliesti, o nuskynus žiedelį, patrinant rankose, galima patikrinti - hmmm. ar atpažįstu kvapą? Ar tai, ką uodžiu patraukia į prisiminimus?  Čiobrelius renku pirmiems hidrolatams.

Mėtų ir melisų distiliavimas

Rinkome su mama mėtas, melisas, aviečių ir juodųjų serbentų lapus. Distiliavimas - meditacija į augalus ir jų kvapus. Alembiko pagalba prisilietėme prie vėluojančios vasaros pirmųjų gėrybių. 


Arbatos fermentavimas Lietuvoje

Moterų seminaras Elektrėnuose apie augančius lietuviškus turtus ir kūrybą rankomis. Šį kartą domėjomės laukinėmis kriaušėmis, žemuogių ir aviečių lapais, dirvuolėmis, dobilais. Arbatos fermentacija gaminama rankomis užtrunka kelias valandas: pradedant nuo žolelių pažinimo, įsivardinimo, rinkimo, augalų suvytinimo, fermentavimo, baigiant arbatos ceremonija ir skirtingų skonių degustacija.Vingiorykštės ir Jonažolės

Taip atrodo tikrojo fitolio, aliejinės ištraukos gaminimo ir darbo 2/4 dalis. Po žolelių surinkimo vyksta jų rūšiavimas ir maišymas su natūraliu saulėgrąžų aliejumi. Su ryškiu, mėlynu dangumi ir žydinčiais augalais. Prisirpusios uogos, žiogai. Pasaka aukštumose. Pirmoji išvyka ir braidžiojimas tarp žolių vyko Molėtų plente. Kelios valandos praleistos ten taip stipriai ramino, kad popietėje norėjosi basomis kojomis prigulti ant žolėtos žemės. 2020 metai

Krepšelis