APIE POKALBIO NAUDĄ

ir ryšio kūrimą terapijos metu. Kaskart sutikdama žmogų naujai, kviečiu prisėsti ir atsipalaiduoti. Pokalbis apie buitį (kur eisiu, ką veiksiu), kuris veda prie gilesnio terapinio poveikio. Kadangi suprantu, kad kiekvienas atvykstantis turi tam tikrą poreikį, kviečiu jį atrasti ir priimti. Poreikis atpalaiduoti kūną, pailsinti mintis, koreguoti savo sprendimų gyvenime planą būnant draugiškoje ir saugioje aplinkoje. Derinant asmeninę refleksiją, kalbą ir pojūčių suvokimą galima pasiekti kokybiškesnių, ilgoje distancijoje, išgryninamų rezultatų.

tegu mane intuityviai išneša knyga, kurios nebuvau skaičiusi - labas, shinrin yoku.

Čia miško maudynės: trims naktims ir keturioms dienoms. Pasirinkau išvykti atostogų. Leisdama laiką naujajame Birštono viešbutyje, radau esè biblioteką. Turbūt šios poilsio dienos nebūtų buvusios tokios gilios, lyginant su laikotarpiu, kurio prireikia norint atjungti smegenis nuo kasdienių rūpesčių jei ne TAI. Visus rytus, dienas ir vakarus pasyviai žavėjausi Birštono gamta. Įėjau į santykį su gamta ir dar kartą įsitikinau, kad nuo jos esu priklausoma amžiams.

Natūrali tyla kurią parsivežu namo.

MASAŽO DIRBTUVĖS /

Kokybiškas laikas drauge - nauji įgūdžiai, kūno ir proto lavinimas pasitelkiant masažo metodikas, teorines žinias apie žmogų ir esminius būties klausimus. Ši veikla tinka specialioms šventėms: gimtadieniai, įvairūs paminėjimo ritualai, įmonėms ir komandoms stiprinti. Rekomenduojamas grupės dydis nuo dviejų žmonių, didinant poromis. Dirbtuvės rengiamos jums palankioje erdvėje.

Teorinė ir praktinė MASAŽO dalis - didelis dėmesys skiriamas refleksijai ir darbui su savimi.

Susipažįstant išklausomi visų dalyvių poreikiai, supažindinama su pagrindiniais masažo ypatumais, jo ypatybėmis, masažuotojo darbo subtilybėmis. Praktikos metu suteikiama svarbiausia informacija apie masažo metodus, veiksmus pasitelkiant vakarų ir rytų medicinos žinias. Masažas vyksta pamaininėmis grupėmis todėl kiekvienas asmuo ir mokosi, ir patiria masažo malonumą išbandydamas tai pats ant masažo stalo. Vyksta mokymasis per pojūčius, ypatingai lytėjimą. Užsiėmimo metu dalyviai aprūpinami visomis būtinomis priemonėmis.

Kaina nuo 200 eurų.

užsakyti

Tirpdėm laiką kartu!

Pasyviai atostogavom ir žavėjomės gyvenimo ritmu. Miegojom, valgėm, ilsėjomės pirtyse ir plaukiojom baseine. Kas jogavo, kas statė plank’ą ir bėgo aplink kurortą. Pliekėm stalo tenisą ir mąstėm šaškių pagalba. Atostogas gožė - juokas ir juokas, paskui dar kartą juokas. Miškas pro langą - gydo, vėjas ir lietus - gydo. Saulė lauke, SPA šiluma - gydo. Suprantu, kad tai, kas nauja ir neįvertinta, dar nepajausta - atleidžia mintis ir leidžia mėgautis naujovėmis. Taip buvo su paskutinio vakaro preliudu - kino pavasario filmas: | aš nesu ponia Bovari |. Ištaškė ilgo metro filmas primenantis vinilines plokšteles, perteikta kinų kalba ir estetiniu soundtracku - Azijos gamtos grožis ir bendras kūrybos suvokimas. Užmigom kaip kūdikiai.

Jei nežinai kaip atostogaut - pasyviai ilsėkis, įkvėpimas ateis po minutės poilsio.

Vasaros didžiavimasis

Pažindinuosi su pievų šlaitais. Čiobrelis (Thymus serpyllum) - auga ten kur sausiau, daugiau saulės, lietuviškame slėnyje. Paprastasis, laukinis, vaistinis ir daugelis kitų, čiobrelio sinonimų. Čiobreliai - krūmai, arčiau žemės, jo kvapas aštrus ir atpažįstamas. Violetinės viršūnėlės traukia paliesti, o nuskynus, patrinant rankose, galima patikrinti - hmmm. ar atpažįstu kvapą? 

Ar tai, ką uodžiu patraukia į prisiminimus?  Čiobrelius renku pirmiems hidrolatams.

Krepšelis